-

ISO 9001-2000 PDF Yazdır E-posta

ADANASPOR KULÜBÜ İLKLERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYOR...Hiçbir takımın o tarihlerde olmayan tesisleri Adanaspor'da vardı. (Adana-Sular Mevkii). Yine 2001 tarihinde Süper Lig'den, 2. Lige düşen canından çok sevdikleri, takımlarını son maçta tribünlere çağırarak elleri çatlarcasına alkışlayarak Turkcell'in yılın en centilmen taraftar ünvanını almışlardır.

Kaybolan, kapanan, tarihden silinen bir Adanaspor'u Türkiye'de ilk defa bir olayı gerçekleştirerek icra-iflasdan sıfır borçla alıp tekrar hayata döndüren Adanaspor (Tevriz Dura), hatta bununlada kalmayıp Göztepe Heyeti'ne "Sizde bu yolu izleyin, kendinizi kurtarın" deyip ilklere imza atmaya devam eden turuncu beyazlılar bugünde Adana'da hiçbir spor kulübünün nasip olmayan ISO-9001 2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ni alarak bir ilke daha imza attı.

İlklere imza atmaya devam edeceğiz diyen Kulüp Başkanı Tevriz Dura: "Futbol takımımız hemen hemen neredeyse UEFA kriterlerini yakaladı. Kısmet olursa basketbolu BEKO LİGİ'ne, futboluda SÜPER LİG'e çıkarıp taraftarlarımıza armağan etmek istiyoruz."ADANASPOR KULÜBÜ
www.adanasporkulubu.com                 

 

 

SPONSORLARIMIZBASKETBOL SPOR OKULLARI

Adanaspor Basketbol Takımı'nda Oynamak İster Misiniz?
Haziran/2016 Sizlerleyiz!
Bilgi: info@adanaspor.org.tr

 

SOSYAL MEDYA


Adanaspor Kulubu Resmi Web Sitesidir. Veriler izinsiz Kullanilamaz. Adanasporkulubu.Com.

Akademi Rehberi Universiteli Turbeyler