-

ADANASPOR SPONSOR BULAMAZSA BASKETBOLA KATILMAYACAK PDF Yazdır E-posta
Perşembe, 08 Haziran 2017 08:33


Türkiye Basketbol  Erkekler 2.Ligi'nde 13 yıldır Adana'nın profesyonel olarak tek temsilcisi olarak devam eden Adanaspor'umuz 2017/2018 Sezonunda sponsor bulamaz ise parkelere veda edecek.Kulüp Başkanımız Tevriz Dura yaptığı açıklamada;


13 senedir Türk ve Adana basketboluna hizmet veren Adanaspor Eğer sponsor bulamazsa katılamayacak.

Adana 13.sene zarfında yıldız oyuncular getiren Adanaspor,tüm olumsuzluklara rağmen maalesef ki katılamama tehlikesiyle karşı karşıya.
ŞEHRİN BÜYÜKLERİ
''Gerek seçilmişler gerekse Atanmışlar buna sayın Ömer Çelik'de dahil hiç umurunda olmadık nedense Sayın Vali'miz Mahmut Demirtaş hiç oralı değil.Ömer Çelik 15 senedir başkan ben şahsen hiçbir eserini göremedim gören varsa söylesin sayın Hüseyin Sözlü en büyük ümidimizdi. maalesef ki hayallerimiz yıkıldı. Sayın Soner Çetin ve Zeydan Karalar başkan isterse bu takım devam eder Zeydan başkanımı inanılmaz severim merttir,dürüsttür Adamdır 150.milyar parayı koymuş prim başkanım ne primi ya Allah'ını seversen o parayı Tevriz Dura'da, bulurdu bu takım mütevazi bir takım yapardı Yüz Trilyonlar harcanan yerde şampiyonluğa çıkılan yerde inan ki o para aspirin bile olmamıştır buyurun şubeyi verelim yaşatın herkese açığız.
ADALI AİLESİ NEDEN YOK
En çok bana sorulan bu soruya cevap veremiyorum Allah razı olsun verdiler diyorum .
Evet verdiler 3.yıl aralıksız 4.yılda az destek verildi Allah razı olsun bu sene hiç verilmedi.
Şevki (ADALI)abi benim Abim kadar değerlidir Adamdır maalesef ki herhalde bazı münafıklar araya bir şeyler gerçek dışı söylemler ortaya attı.Yoksa Adanaspor 'un olduğu her yere gerekeni yapar yapmıştır da yardım edince iyi etmeyince kötü mü olacak dünya var oldukça benim için gözyaşlarını tutamayan bu insana her zaman her yerde büyük saygım vardır bu böyle bilinsin.
KULÜBE GELİNCE 
Kulübe gelince yok olmuş 300.geçkin haciz batağında mezat salonunda satılmaya karar verilmiş bir kulüb kimsede tık yok o günler Ailenin kasası benim itirazlar uzatmayı oynuyoruz bir daire parasına satılacak koca bina gözünün yaşına bakmadan tertemiz etdim Sadece Adanaspor Aş 900.milyar borç var o borçta söyle adamlar ödemiş ödemiş bitmemiş tedbir için bizim binaya haciz koydular sonra batınca istediler o anki müdürler ram 9.tane Araba sattım 12.yıldır araban maalesef ki yok hemde sakat iş göremez raporuma rağmen yazsam destan olur birtek evim kaldı onuda iki yıl önce ipotek ettim oyunculara para vermek için sadece herkes 15.senedir olan mal varlıklarımızı açıklayalım şimdi bina değerli oldu.
Ama borçluyuz nasıl mı Şevki abi desteği aniden çekti mi sayın sözlü söz verilenleri hiç yapmadı mı oyunculara hacze gitmesin diye 300.milyar kredi çektik 387.milyar ödenecek maliye sigorta derken bunalıma girerim ben.
Şımdi ayda sadece iki bankaya 15.milyar ödüyorum hedefim sıfır borçsuz kendi yağıyla kavrulan salonu olan bir kulüp yapmak onun borç yüzünden takım çıkaramam çıkarırsam biteriz acil belediyeler vali bey iş adamları sponsor olmalı yüzde yüz vergiden düşüyorlar bekliyorum Rabbim hayırlısını nasip eylesin.diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

SPONSORLARIMIZBASKETBOL SPOR OKULLARI

Adanaspor Basketbol Takımı'nda Oynamak İster Misiniz?
Haziran/2016 Sizlerleyiz!
Bilgi: info@adanaspor.org.tr

 

SOSYAL MEDYA


Adanaspor Kulubu Resmi Web Sitesidir. Veriler izinsiz Kullanilamaz. Adanasporkulubu.Com.

Akademi Rehberi Universiteli Turbeyler