-

DİLMAÇ:SÖZÜMÜZÜ TUTTUK PDF Yazdır E-posta
Salı, 04 Nisan 2017 10:28

 

Türkiye Basketbol 2.Ligi’nde Play-Out oynayarak ligde kalmayı başaran Adana’mızın Erkek kategorisinde Profesyonel tek temsilcisi Adanaspor’umuzda Burak Can Dilmaç geleneksel hale gelen Kulüp Medya röportajlarımıza çok özel açıklamalarda bulundu.

Evet, sizlerin de dediği gibi zor bir sezon oldu. Yeni bir takım olduğumuz için,uyum sürecini atlatmamız uzun sürdü. Ama sonrasında Yönetim kurulumuzun toplantılarıyla gerekse Antrenörlerimizin uyarı ve toplantılarıyla takım olmanın bilincine vardık. Sezon başından bu yana bu sorunları atlatmamızı sağlayan, Yönetim kurulumuza, Teknik ekibimize ve kulüp çalışanlarına teşekkürlerimi iletiyorum. Burada özellikle Arda Aydın ağabeyime teşekkür ediyorum.
Sezon başından bu yana hiçbir menfaati olmadan ilgilenmesi ve sonra bana öz abi gibi yaklaşması yetiyor. Sezona sıkı hazırlanıyoruz, gelecek sezon ne getirir bilmem ama biz hedefe oynamak istiyoruz. Hedefimiz Play-Off oynayarak Türkiye Basketbol 1.Ligi’ne sonraki sezonlarda da Spor Toto Basketbol Süper Lig’e yükselmek olacaktır.4 kez de Haftanın genç oyuncusu seçilmesi hakkında sorulan soruya ise; Önemli olan takımın başarısı, bu gelişme beni de mutlu etti tabii ki. Önümüzde ki sezonlar da  önce şampiyonluk olmak üzere, sonrasında bu gelişmeleri daha sık tekrarlamam dileğiyle. Biz sezon başında Adanaspor Camiası’na bir söz verdik her ne olursa olsun asla pes etmeyeceğiz,gücümüzün yettiğince savaşacağız ve bu takımı ligde tutacağız diyerek söz verdik ve sözümüzü tuttuk.’’diyerek sözlerini noktaladı.

 

SPONSORLARIMIZBASKETBOL SPOR OKULLARI

Adanaspor Basketbol Takımı'nda Oynamak İster Misiniz?
Haziran/2016 Sizlerleyiz!
Bilgi: info@adanaspor.org.tr

 

SOSYAL MEDYA


Adanaspor Kulubu Resmi Web Sitesidir. Veriler izinsiz Kullanilamaz. Adanasporkulubu.Com.

Akademi Rehberi Universiteli Turbeyler