-

Altyapı PDF Yazdır E-posta

ADANASPOR KULÜBÜ BASKETBOL ALTYAPI

1954 yılında kurulan kulübümüz 1996 yılından bu yana altyapı faaliyetlerini özenle sürdürmektedir. Kulübümüz bünyesinde Türk Basketbolu'na önemli isimler yetiştirilerek emanet edilmiştir.

5 Ocak Stadı-Tribün Altı salonlarında çalışan turuncu-beyaz sevdalısı pırıl pırıl gençlerimiz, Adanaspor isminin ne kadar büyük olduğunu bildiklerinden profesyonel olmak için çalışmaktadırlar.

Adana'nın erkek basketbolundaki tek temsilcisi olan kulübümüz, diğer kulüplere göre altyapıya daha çok önem vermektedir. Çünkü altyapıda yetişen gençler, profesyonelliğe kulübümüzde adım atıp geleceğe umutla bakabiliyorlar. Oysa diğer kulüplerin profesyonel takımı olmadığından gençlerin isimleri zamanla kaybolup gidiyor.

Adanaspor Kulübü Altyapısı her zaman sporcularına "Önce okul, sonra spor" gayesiyle örnek oluyor. Antreman saatlerini okuldan sonra yapıp, geleceğimiz geleceklere örnek oluyor.

Siz, sayın veliler...

Çocuğunuzu emin ellerde basketbol oynamasını, basketbol öğrenmesini istiyorsanız bizler buradayız...

Sevgi ve Saygılarımızla...                                                                                                   ADANASPOR KULÜBÜ
                                                                                                 www.adanasporkulubu.com

 

SPONSORLARIMIZBASKETBOL SPOR OKULLARI

Adanaspor Basketbol Takımı'nda Oynamak İster Misiniz?
Haziran/2016 Sizlerleyiz!
Bilgi: info@adanaspor.org.tr

 

SOSYAL MEDYA


Adanaspor Kulubu Resmi Web Sitesidir. Veriler izinsiz Kullanilamaz. Adanasporkulubu.Com.

Akademi Rehberi Universiteli Turbeyler